צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מי אנחנו?

 
 
בסאלינה SALINA אנחנו מתמחים בלעצב, ליצור ולשווק אופנת גברים שמותאמת למזג האוויר הישראלי. למה? כי אנחנו מאמינים שכשנוח לכם, נעים לכם ואתם נראים במיטבכם – אתם נהנים יותר.
 

חליפה בהתאמה אישית

 
היה חשוב לנו ליצור אופנה נינוחה שמתאימה לכם באופן מדויק, ולכן תוכלו למצוא בכל קולקציה חליפות קלאסיות בצבעים אל-זמניים של שחור, אפור ולבן, לצד חליפות צבעוניות, ייחודיות ועכשוויות, ושלל גזרות – ככה שכל אחד ואחד מכם יוכל למצוא את החליפה שהכי "מדברת" אליו.

אנחנו מאמינים שבגדים הם חלק בלתי נפרד מחיינו ומאחורי כל פריט לבוש שאנחנו בוחרים ללבוש – ובמיוחד ביום החתונה – זה אומר משהו עלינו ועל מי שאנחנו, על הסגנון חיים שלנו ועל הטעם האישי שלנו. אבל מעבר לזה – לבוש שמתאים לנו גורף מחמאות. ולא סתם מחמאות, אלא מחמאות אמיתיות.
 

אופנת גברים זה SALINA

 
לא שכחנו את האחים, האבות והחברים – וגם הם יוכלו למצוא אצלנו ביגוד אלגנטי ונוח, שכולל: חולצות, מכנסיים ושלל אקססוריז להשלמת המראה, ולהתאמה מושלמת למבנה הגוף.

אנחנו כאן כדי להציע לכם חליפות וביגוד בהתאם למילה האחרונה בתחום אופנת הגברים, לצד מגוון בגדים ואביזרים קלאסיים – הכול כדי להתאים לכם בדיוק את מה שאתם רוצים לקראת היום הגדול שלכם.
 
אתם מוזמנים לבוא אלינו, להתרשם מהקולקציות ולהתחדש בבגדי ערב במחירי יבואן מעולים!
 
 
 
חליפות חתן  איזור המרכז
 
 
 
אופנת סאלינה- חליפות חתן